منوی دسته بندی

تعمیر آیفون تصویری تابا

کوروش تصویر به‌عنوان مرکز تعمیرات آیفون تابا آماده ارائه خدمات برای عیب‌یابی درب بازکن این برند ایرانی است. برای کاهش هزینه‌ها و صرفه‌جویی در زمان خود بهتر است از ابتدا به‌دنبال کارشناسان متبحر در زمینه تعمیر آیفون تصویری تابا باشید. کوروش تصویر با صدور گارانتی 6 تا 12 ماهه، خیال شما را بابت رفع کلیه مشکلات آیفون تصویر خود راحت خواهد کرد.

تعمیرات آیفون تصویری تابا

نحوه دریافت خدمات آیفون تصویری تابا

آیفون تصویری شما هر مشکلی که داشته باشد، به کوروش تصویر بسپارید! شما می‌توانید برای جلوگیری از اتلاف وقت، با درج نام و مشخصات خود در فرم زیر آماده تماس کارشناسان کوروش تصویر باشید. پس از تایید درخواست شما، تکنسینی برای عیب یابی درب بازکن تابا به محل اعزام خواهد شد. اعلام هزینه تعمیر آیفون تابا پس از بررسی کارشناس امکان‌پذیر خواهد بود.

فرم درخواست مشاوره یا اعزام تعمیرکار تابا

    ضمانت 6 الی 12 ماهه تعمیرات تابا

    فرقی ندارد کجای تهران هستید، کافی است برای تعمیر اف اف تابا با مرکز تعمیرات آیفون تصویری کوروش تصویر تماس بگیرید. پس از اعزام کارشناس کوروش تصویر و عیب یابی درب بازکن تابا، هزینه تعمیرات به شما اعلام خواهد شد. در صورت رضایت‌مندی، تکنسین اقدام به تعمیر آیفون شما خواهد کرد. حتی اگر آیفون منزل یا محل کارتان برای رفع مشکل نیاز به قطعات داشته باشد، تهیه آن را به کوروش تصویر بسپارید.

    اشکالات رایج خرابی آیفون تصویری تابا

    در بررسی دوتا از رایج‌ترین مدل‌های درب بازکن تابا، به یک‌سری ایراد‌های رایج دست پیدا کرده‌ایم. این ایراد‌ها در مراحل عیب یابی آیفون تصویری تابا مدل 1090 و عیب یابی ایفون تصویری تابا 1040 مربوط به ضعیف شدن صدا، یکسره شدن صدای زنگ آیفون، قطع تصویر پس از برداشتن گوشی اف اف و آبی بودن تصویر درب بازکن می‌شود. هر یک از این مشکلات ممکن است ناشی از خرابی یک قطعه یا قطع شدن سیم کشی آیفون تصویری باشد.

    تماس با ما (پاسخگویی تا 12 شب)