منوی دسته بندی

تعمیر آیفون تصویری کوماکس

تعمیر آیفون commax خود را به کارشناسان متخصص ما بسپارید؛ زیرا این برند از آیفون‌های تصویری بسیار حساس هستند و در صورت تعمیر اشتباه، متحمل ضرر سنگین خواهید شد. کوروش تصویر با استفاده از قطعات اصلی کوماکس نگرانی شما را بابت خرابی مجدد دستگاه برطرف می‌کند. برای حسن همراهی با شما، گارانتی 6 الی 12 ماهه خدمات کوماکس پس از تعمیر کوماکس صادر خواهد شد.

تعمیرات آیفون تصویری کوماکس

اعزام سریع تعمیرکار آیفون کوماکس

کوروش تصویر برای رفع دغدغه افراد در زمینه تعمیر آیفون کوماکس اقدام به راه‌اندازی سامانه درخواست آنلاین اعزام تعمیرکار کرده است. با پر کردن فرم روبه‌رو و شرح مشکل پیش‌آمده، کارشناسان کوروش تصویر در سریع‌ترین زمان با شما تماس گرفته و اطلاعات دقیق را دریافت خواهند کرد. سپس تعمیرکار مجرب برای رفع مشکل و عیب یابی آیفون تصویری کوماکس به محل اعزام خواهد شد.

فرم درخواست مشاوره یا اعزام تعمیرکار کوماکس

  خدمات آیفون کوماکس در کوروش تصویر

  کوروش تصویر از تعمیر آیفون تصویری کوماکس سیاه و سفید تا جدیدترین مدل‌های این برند را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهد. در صورت بروز مشکل در محبوب‌ترین برند آیفون تصویری کره ای، کوروش تصویر در سریع‌ترین زمان ممکن، مجرب‌ترین تعمیرکاران را به محل اعزام می‌کند.
  پس از عیب یابی آیفون تصویری، قطعات اصل با ضمانت تهیه می‌شوند و پس از شفاف‌سازی هزینه‌ها، تعمیر کوماکس انجام خواهد شد. در این صورت نیازی به نگرانی بابت بودجه و هزینه تعمیر آیفون تصویری نخواهید داشت.

  دلایل خرابی آیفون تصویری کوماکس

  اگر اقدام به خرید آیفون تصویری کوماکس اصل کرده باشید، عمر دستگاه بسیار بالاست و در‌صورت نگهداری صحیح، شاهد خرابی آن نخواهید بود. بااین‌حال خرابی آیفون تصویری کوماکس به دلیل سولفاته شدن شاسی‌ها و اتصالی در مدار بلندگو رخ می‌دهد. تعمیرکاران متخصص کوروش تصویر برای عیب یابی آیفون تصویری کوماکس ابتدا اقدام به بررسی مشکل رخ داده می‌کنند. این مشکلات شامل موارد زیر می‌شود:

   

  • نمایش ندادن تصویر
  • شنیده نشدن صدا
  • تق تق کردن
  • سیاه شدن تصویر

   

  هر یک از مشکلات به‌وجود آمده نشان‌دهنده خرابی بخشی از آیفون هستند. برای مثال اگر صدای خش خش از آیفون شنیده شود، احتمال خرابی مدار بلندگو وجود دارد. در این صورت با تخمین هزینه تعمیرات و شفاف‌سازی آن برای شما، قطعه اصل را خریداری خواهند کرد. سپس در صورت رضایت شما، برای تعمیر آیفون تصویری کوماکس اقدام خواهد شد.

  تاریخچه برند آیفون تصویری کوماکس کره ای

  برند کره ای کوماکس به عنوان بهترین برند خارجی آیفون تصویری در ایران شناخته شده است. این برند از سال 1968 فعالیت خود را در کره جنوبی آغاز کرد؛ سپس در سال 1976 به‌عنوان اولین شرکت صادر‌کننده آیفون صوتی در کره شناخته شد. در سال‌های 1981 تا 1990، کوماکس برای اولین بار آیفون تصویری را تولید و روانه بازار کرد. همچنین، این شرکت آغازگر خانه‌های اتوماتیک با سیستم‌های امنیتی ساده تا پیشرفته بود. امروزه فعالیت شرکت کوماکس بر خانه‌های هوشمند تمرکز دارد. با‌این‌حال آیفون‌های تصویری Commax همچنان به‌عنوان بهترین در بازکن‌‌ در ایران شناخته می‌شوند.

  انواع آیفون تصویری کوماکس

  تنوع بالای آیفون‌های تصویری کوماکس باعث شده است تا افراد با سلیقه‌های متفاوت به‌راحتی مدل مورد‌نظر خود را از این برند خریداری کنند. جدیدترین مدل‌های آیفون کوماکس مربوط به تکنولوژی خانه هوشمند می‌شود. وضوح تصویر و کیفیت صدا در این برند تفاوت چشمگیری با سایر برند‌های مشابه کوماکس دارد. شما می‌توانید پنل کوماکس و آیفون‌های داخلی خانه را از این برند خریداری و نصب کنید. از آن‌جایی که قیمت و ارزش آیفون تصویری کوماکس بالاست؛ پیشنهاد می‌شود درصورت بروز مشکل به متخصصین تعمیر کوماکس مراجعه کنید.

  برخی از افراد سودجو آیفون تصویری تقلبی با نام کوماکس را روانه بازار کرده‌اند که قیمت و کیفیت بسیار پایینی دارد. علاوه‌بر این، احتمال تقلبی بودن قطعاتی که برای تعمیر این آیفون‌ها استفاده می‌شود نیز وجود دارد. برای جلوگیری از مشکلاتی مانند کاهش کیفیت و عمر آيفون تصویری کوماکس، کوروش تصویر اقداماتی را انجام داده است. این اقدامات شامل موارد زیر می‌شود:

  1. آموزش پیوسته تیم تعمیرکار کوماکس
  2. تامین قطعات اورجینال برای تعمیر آیفون کوماکس

  اکثر آیفون تصویری کوماکس تقلبی در ایران، ساخت چین یا کارگاه‌های غیرمجاز داخل کشور است. با‌این‌حال تیم کوروش تصویر امکان تشخیص اصالت محصول و تعمیر انواع آیفون تصویری کوماکس کره ای، ایرانی و چینی را نیز دارد. 

   

  نحوه نصب آیفون تصویری کوماکس

  برای نصب آیفون تصویری کوماکس ابتدا باید با سیم‌کشی آن آشنا شوید. با توضیحاتی که در مقاله «نصب آیفون تصویری کوماکس» کوروش تصویر آمده است، به‌راحتی می‌توانید درب بازکن تصویری commax را نصب کنید. با‌این‌حال کارشناسان کوروش تصویر از نصب تا تعمیر انواع آیفون کوماکس در کنار شما هستند. برای بهره‌مندی از خدمات کوروش تصویر کافی است همین حالا با مشاورین ما تماس بگیرید.

  تماس با ما (پاسخگویی تا 12 شب)