منوی دسته بندی

تعمیر آیفون تصویری الکتروپیک

تعمیر آیفون تصویری الکتروپیک خود را به افراد متخصص بسپارید. کوروش تصویر با سال‌ها تجربه تعمیرات آیفون تصویری الکتروپیک توانسته تا ماهر‌ترین متخصصین را در این زمینه گرد هم آورد تا کلیه مشکلات دستگاه شما طی یک بار مراجعه تکنسین به‌راحتی رفع شود. به‌منظور جلب رضایت مشتریان، خدمات الکتروپیک توسط کورش تصویر با ضمانت 6 الی 12 ماهه صورت می‌پذیرد. اعزام سریع کارشناس به محل، اعلام قیمت شفاف و رقابتی و استفاده از قطعات اصلی برند الکتروپیک از دیگر ویژگی‌های کورش تصویر است.

تعمیرات آیفون تصویری الکتروپیک

گارانتی خدمات الکتروپیک

کوروش تصویر به‌منظور تضمین خدمات و کلیه تعمیرات انجام‌شده برای در باز کن الکتروپیک،‌ اقدام به عرضه گارانتی معتبر کرده است. با داشتن این گارانتی، خدمات الکتروپیک شامل ۶ تا ۱۲ ماه ضمانت می‌شود. به این منظور در دوره مقرر در‌صورتی‌که مجدداً مشکلی برای در باز کن تصویری شما پیش آید، عیب‌یابی آن به‌صورت رایگان انجام خواهد شد.

فرم درخواست مشاوره یا اعزام تعمیرکار الکتروپیک

  نحوه دریافت خدمات الکتروپیک

  از خدمات کوروش تصویر برای تعمیر آیفون تصویری الکتروپیک، می‌توان به عیب‌یابی، تعمیر قطعات یا تعویض آن اشاره کرد. کلیه این خدمات با گارانتی معتبر کوروش تصویر همراه خواهد بود. در هر کجای تهران که هستید فقط کافی است با پر کردن فرم درخواست اعزام تعمیرکار یا تماس با شماره‌های درج‌شده منتظر حضور تکنسین تعمیرات الکتروپیک در کمترین زمان ممکن باشید.

  عیب یابی آیفون الکتروپیک

  یکی از خدمات کوروش تصویر برای تعمیر آیفون الکتروپیک، عیب یابی درب باز کن پس از حضور تکنسین است. تعمیرکار آیفون تصویری پس از بررسی محصول و شرایط سیم‌کشی، مشکل اصلی در باز کن تصویری را برای شما عنوان خواهد کرد. پس از تعیین هزینه تعمیر و در صورت رضایت شما، رفع مشکل آیفون الکتروپیک آغاز می‌شود.

  تامین قطعات اصل توسط تعمیرکار آیفون تصویری الکتروپیک

  نیازی نیست برای خرید قطعات آیفون تصویری زمانی صرف کنید؛ تعمیرکار آیفون تصویری الکتروپیک کوروش تصویر قطعه مورد‌نظر آیفون شما را تهیه کرده و با ضمانت اصالت کالا برای شما نصب می‌کند. این ضمانت‌نامه به‌همراه گارانتی خدمات کوروش تصویر خیالتان را بابت کیفیت تعمیرات آیفون تصویری الکتروپیک راحت خواهد کرد!

  هزینه تعمیر آیفون تصویری الکتروپیک توسط تیم متخصص کوروش تصویر

  تعیین هزینه تعمیر درب باز کن تصویری الکتروپیک پس از حضور تکنسین در محل امکان‌پذیر است. همچنین شما می‌توانید از طریق تماس با کارشناسان کوروش تصویر، هزینه حدودی تعمیرات آیفون تصویری الکتروپیک را دریافت کنید. هزینه ایاب، ذهاب تکنسین و تعویض قطعات از‌جمله هزینه‌هایی است که در قیمت نهایی تعمیرات الکتروپیک اعمال می‌شود. لازم به‌ ذکر است که قیمت قطعات الکتروپیک مطابق با لیست شرکت محاسبه خواهد شد.

  تماس با ما (پاسخگویی تا 12 شب)