منوی دسته بندی

تعمیر آیفون تصویری تکنما

تعمیرات آیفون تصویری تکنما را به گروه تخصصی کوروش تصویر بسپارید؛ ما به‌عنوان مرکز تعمیرات آیفون تصویری تک نما خدمات گسترده‌ای در زمینه عیب‌یابی و تعمیر انواع درب بازکن از برند تکنما را عرضه می‌کنیم. شما می‌توانید همین حالا برای بهره‌مندی از خدمات رفع عیب تکنما با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تعمیرات آیفون تصویری تک نما

گارانتی خدمات تک نما

تعمیرات آیفون تک نما در کوروش تصویر با گارانتی خدمات انجام می‌شود. پس از مراجعه تکنسین مجرب برای عیب یابی ایفون تصویری تکنما، مشکل دقیق دربازکن تشخیص داده خواهد شد. درصورت موافقت شما تعمیرات آن انجام می‌شود. به‌منظور اطمینان خاطر شما عزیزان کلیه اقدامات و تعمیرات انجام‌شده با گارانتی 6 الی 12 ماهه همراه خواهد بود. به این منظور اگر پس از تعمیر آیفون تکنما، مجددا مشکلی به‌وجود آید، رفع آن به صورت رایگان انجام می‌شود.

فرم درخواست مشاوره یا اعزام تعمیرکار تکنما

  نحوه دریافت خدمات تکنما

  رفع عیب آیفون تک نما در کوروش تصویر توسط کارشناسانی انجام می‌شود که همگام با آموزش‌های جدید اطلاعات و توانایی خود را به‌روز می‌کنند. پس از ثبت درخواست اعزام تعمیرکار، کارشناس کوروش تصویر در محل حاضر شده و اقدام به عیب یابی درب بازکن تکنما می‌کنند؛ پس از آن کارشناس باتوجه‌به علت اصلی خرابی آیفون تصویری تکنما قطعات را تعمیر یا پیشنهاد تعویض آن‌ها را خواهد داد.
  در نتیجه علاوه‌بر تعمیر و تامین قطعات اصل، تعویض آن‌ها نیز جزو خدمات کوروش تصویر محسوب می‌شود. به منظور رضایت شما کلیه قطعات خریداری شده با تضمین اصالت عرضه خواهند شد.

  هزینه تعمیر آیفون تصویری تکنما و اجرت تعویض قطعات

  شفافیت در هزینه‌ها از جمله اقداماتی است که کوروش تصویر برای رضایت شما عزیزان درنظر گرفته است. به این منظور برای برآورد دقیق هزینه تعمیر آیفون تصویری، حضور تکنسین و بررسی مشکل درب بازکن تصویری تکنما الزامی خواهد بود؛ به‌طورکل هزینه تعمیر آیفون تصویری تکنما شامل ایاب و ذهاب اعزام کارشناس و رفع عیب آیفون می‌شود. همچنین قیمت کلیه قطعات نصب‌شده متناسب با هزینه مصوب شرکت محاسبه خواهد شد.

  تماس با ما (پاسخگویی تا 12 شب)